Brudna robota to dla Nas czysta przyjemność

 

 

Referencje

Pomimo, że nie działamy długo na rynku, mamy już stałą listę firm z którymi współpracujemy. Wszyscy nasi klienci są zadowoleni z poziomu świadczonych przez nas usług.

 

 

MODERN OFFICE Chodelski, Wojtas sp. j. poleca firmę sprzątającą Dwie Szczotki

Firma Dwie Szczotki współpracuje z nami od września 2015 r. Wykonuje dla nas prace mające na celu doczyszczenie biura po remoncie, w tym: mycie okien, odkurzanie wykładzin, doczyszczanie silnych zabrudzeń po zaprawach, klejach i inne prace porządkowe.

Wszystkie z wyżej wymienionych prac firma wykonała rzetelnie.

Polecamy firmę Dwie Szczotki jako profesjonalnego partnera godnego zaufania.

Mirosław Chodelski

 

Apricot Capital Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informuje, że firma sprzątająca Dwie Szczotki z siedzibą w Warszawie wykonuje usługę w zakresie utrzymania czystości pomieszczeń biurowych o powierzchni 300m2.
Ze zleconej usługi wywiązuje się profesjonalnie i bez zastrzeżeń w sposób odpowiadający naszym oczekiwaniom. Firma w pełni zasługuje na pozytywną opinię i polecenie jej innym Zleceniodawcom.

 

Interbiuro Sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Rakowieckiej 30 w Warszawie poleca firmę sprzątającą Dwie Szczotki.
W ramach zleceń firma Dwie Szczotki wykonywała następujące prace mające na celu doczyszczenie biura po remoncie, w tym: mycie okien, odkurzanie wykładzin, doczyszczanie silnych zabrudzeń po zaprawach, klejach i inne prace porządkowe.
Wszystkie z wyżej wymienionych prac firma wykonała rzetelnie.
Z firmą Dwie Szczotki współpracujemy od marca 2014 roku.
Polecamy firmę Dwie Szczotki jako profesjonalnego partnera godnego zaufania.

Project Manager
Tomasz Bąk

 

Firma Spaceplan Sp. z o.o. współpracuje z firmą Dwie Szczotki w zakresie sprzątania powierzchni biurowych.
Doceniając zaangażowanie i profesjonalizm firmy Dwie Szczotki możemy z całą odpowiedzialnością rekomendować ich usługi jako firmy świadczącej profesjonalne usługi porządkowe. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firma Dwie Szczotki, która dała się poznać jako solidny i dyspozycyjny Zleceniobiorca.
Wszelkie zlecone usługi wykonywane są przez Dwie Szczotki w sposób odpowiedzialny, profesjonalny i terminowy.

Wiceprezes Zarządu
Agnieszka Chołuj

 

Niniejszym potwierdzamy, iż Firma Dwie Szczotki realizuje w naszym biurowcu Żoliborz One usługę utrzymania czystości.
Współpraca trwa od maja 2014 roku, spełnia nasze oczekiwania, jest zgodna z zapisami umowy oraz wysokimi standardami jakościowymi, jakich oczekujemy.
Kwalifikacje personelu sprzątającego odpowiadają naszym wymaganiom zaś kierownik nadzorujący oraz przedstawiciel firmy dokładają wszelkich starań by utrzymać wysoki poziom jakości wykonywanych prac. W zakres usługi wchodzą regularne prace porządkowe na częściach wspólnych wewnątrz budynku oraz dbanie o teren zewnętrzny. Pracownicy wykonują swoją pracę sumiennie i z dbałością, zgodnie z wymogami dla biurowców klasy A, zaś w nagłych przypadkach są dyspozycyjni i szybko usuwają powstałe zabrudzenia.
Usługa jest świadczona profesjonalnie, firma posiada należyty sprzęt oraz używa odpowiednich środków chemicznych.
Poza regularnym sprzątaniem biurowca, firma Dwie Szczotki realizowała dla nas także usługi sprzątania pomieszczeń przed oddaniem ich najemcom oraz inne dodatkowe prace porządkowe.
Usługi te były wykonywane terminowo i solidnie. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Dwie Szczotki i możemy ja polecić innym odbiorcom tego typu usług.

Prokurent
Małgorzata Kuciak

Zobacz nasze inne referencje

Szamocka sp. z o.o.

Zimmer Polska sp.z o.o.

SPACEPLAN

Współpracujemy z:

© 2016 Dwie Szczotki. All Rights Reserved. Designed By Pipe Fiction